Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping
Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping São Paulo o powierzchni 28 m² cieszy się pierwszorzędną lokalizacją i zapewnia łatwy dostęp do Centrum handlowe JK Iguatemi w maksymalnie 1 km, gdzie goście mogą robić zakupy. Do dyspozycji Gości jest Wi-Fi oraz prywatny parking samochodowy.
Muzeum Piłki Nożnej leży prawie 15 min jazdy autem stąd, a Muzeum Czarnoskórej Ludności Brazylii - w prawie 3 km. Muzeum obrazu i dźwięku znajduje się około 10 min autem od tego apartamentu. Popularne atrakcje w pobliżu Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping to Centrum handlowe Vila Olimpia w maksymalnie 650 metrach.
Obiekt noclegowy oferuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic, zapewniając komfort gości. W łazience znajdują się suszarka i ręczniki.
Apartament oferuje aneks kuchenny oraz jadalnię, gdzie można delektować się posiłkami. Apartament jest usytuowany w pobliżu od dworca kolejowego Vila Olimpia. Ponadto goście mają do dyspozycji centrum fitness, co pozwala utrzymać formę.
Do dyspozycji gości w hotelu
Usługi rekreacyjne
- Słoneczny taras
- Centrum fitness
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping obejmuje kuchnię?
Tak, Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping oferuje aneks kuchenny. - ❓
Ilu gości pomieści Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping?
W Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping może zostać zakwaterowanych maksymalnie 2 gości. - ❓
Czy w Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping jest pralnia?
Studio Vila Olimpia- 2 Quadras Do Shopping oferuje pralkę. - ❓
Czy apartament znajduje się w odległości spaceru od dworca kolejowego?
Apartament oddalony jest o 15 min spacerem od Vila Olimpia.